+48 509 104 222
 +48 509 104 222

WULKANIZACJA - WYMIANA OPON LUBLIN

Lubelskie AUTO-CENTRUM zajmuje się również naprawą opon. U nas również sezonowo wymienisz opony letnie na zimowe lub zimowe na letnie. Wymieniamy także opony nisko profilowe jak i całe koła oraz wyważmy na nowoczesnym urządzeniu firmy HOFFMAN. Naprawiamy także opnony typu Run Flat.

Wymiana opon letnich na zimowe i odwrotnie zazwyczaj kojarzy Ci się z niekończącą się kolejką? Skontaktuj się z naszą firmą, a przekonasz się, że czekanie w kolumnie aut wcale nie jest ostatecznością. Dzięki naszemu systemowi rezerwacji, zapomnisz czym są długie terminy realizacji. Specjalizujemy się kompleksową obsługą kół, które wyposażone są w czujniki ciśnienia TPMS (system sprawdzający ciśnienie w oponach).


Kiedy wymienić opony?

Wymiana opon jest potrzebna w czasie, gdy bieżnik pod wpływem eksploatacji staje się coraz bardziej płytki (jeśli chodzi o opony letniej to nie mogą one posiadać głębokości mniejszej niż 2,5 mm natomiast w przypadku opon zimowych – 4 mm). Jazda na oponach, które mają mniejsze wartości niż te podane powodują mniejszą przyczepność samochodu do drogi. Musimy mieć świadomość, iż w momencie, gdy opony są wyeksploatowane, uszkodzone bądź niedostatecznie odporne na różne czynniki, należy jak najszybciej odwiedzić serwis opon i dokonać ich wymiany.

Galeria

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Addres

Inżynierska 12, 20-484 Lublin

Email

Twoja wiadomość została wysłana, dziękujemy!
Wystąpiły błędy podczas wysyłania wiadomości, proszę ponownie wysłać wiadomość.